of development

Developers Team

ru ua en

a new level

Про нас

Команда розробників з широким досвідом проектування та реалізації веб-додатків. Ми спеціалізуємось на розробці сайтів, інтернет-магазинів, новинних порталів, форумів, лендінгів. На усіх етапах розробки використовуються передові технології, що дозволяє нашим додаткам працювати ефективно та швидко на будь-яких пристроях

Ми ніколи та не за яких обставин не використовуємо конструктори, шаблонізатори та інші подібні високорівневі технології. Усі наші роботи, від ідеї до запуску, реалізовані з нуля та вручну, тому ми гарантуємо якість, чистоту коду та стабільну роботу наших продуктів. Додатки написані нами, легко можуть підтримуватись та розширятись будь-якими кваліфікованими спеціалістами в галузі веб-розробки.

Роботи

Сайт портфоліо

VLAD TRITOCHKI

Сайт портфоліо для тату-майстра. Реалізована адмін панель що дозволяє наповнювати сайт фотографіями і вести блог.
Інтернет-магазин

SUPERSUS.SHOP

Інтернет-магазин для популярного українського блогера "Супер Суса". Проект містить у собі мультимовний, мультивалютний інтерфейс та панель адміністратора.
Забудовник

Turkish Development

Веб-додаток для турецького забудовника Turkish Development. Дозволяє наповнювати сайт будівельними об'єктами, а також вести блог з панелі адміністратора.
Веб-додаток

E-MarketTown

E-MarketTown, дозволяє створити власний інтернет-магазин та керувати ним за допомогою зручного інтерфейсу користувача.
Ресторан

Sherwood green

Лендінг Харьківського ресторану Sherwood green.

навички

Java

Node js

html

css

JavaScript

angular

react

blender

three.js

Команда

MAXIM MILKIN
ALEXANDR MATYUKHIN